Usługi serwisowe - Cybertronik Twój sklep elektroniczny

Przejdź do treści

Menu główne:

Usługi serwisowe

1. Naprawa komputerów
Serwisujemy wszystkie komputery stacjonarne - dokonujemy zarówno poprawek konfiguracji jak i kompletnych remontów. Oferujemy równiez usługę konserwacji sprzętu - czyszczenia, wymiany past termoprzewodzących.

2. Naprawa laptopów
Świadczymy pełne usługi w zakresie napraw laptopów. Jestesmy w stanie wykonac dosłownie każdą naprawę. Nasi technicy maja ogromne doświadczenie - przez ich ręce przeszły tysiąc egzemplarzy notebooków różnych producentów.

3. Tworzenie stron www
W Cybertronik stworzymy dla Ciebie stronę wizytówkę już za 199zł brutto! Pomożemy wybrać hosting, domenę, własne logo. Rozpocznij reklamę w internecie od strony na własność bez abonamentu.
4. Naprawa nawigacji GPS
Serwisujemy wszystkie nawigacje GPS dostępne na polskim rynku. Wgrywamy aktualizacje map, oraz wymieniamy gniazda i dotyki. Z nami podróż to sama przyjemność.


5. Odzyskiwanie danych
Odzyskiwanie danych ze wszystkich nośników - dysków twardych, kart pamięci, pendrivów, telefonów, tabletów. Każdy stopień komplikacji, ogromne doświadczenie, tysiące pozytywnie sfinalizowanych procesów.

6. Naprawa monitorów
Twój monitor nie uruchamia się? Żaden problem. Specjalizujemy się w wymianie matryc, świetlówek, regeneracji zasilania. Naprawa nawet w ciągu 1 dnia.

7. Ustawianie anten SAT i DVB-t
Słaby sygnał w Twoim telewizorze? Skorzystaj już dziś z usługi montażu i ustawienia anteny. Pomożemy z zamontowaniem nowej, oraz serwisem już działającej satelity lub anteny telewizji naziemnej DVB-t.


8. Montaż i sprzedaż monitoringu/alarmu
Chcesz bezpiecznie czuć się w swoim domu i planujesz zakup alarmu/monitoringu? Zadzwoń do nas i umów się na wizytę serwisanta. Wycenimy koszt i szybko zamontujemy osprzęt. W sklepie kupisz szeroką gamę kamer, rejestratorów i alarmów.

9. Rozbudowa starszych komputerów/laptopów
Składanie komputerów
Twój komputer lub laptop wolno pracuje mimo nowego systemu operacyjnego? Pomożemy rozbudować pamięć, dodać nowy dysk i poprawić wydajność. Jeśli zakupiłeś podzespoły w innym sklepie chętnie pomożemy złożyć komputer od podstaw i przetestować jego działanie.

     
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego